Yaşam

Netflix’in Tüm Türkiye’yi Şoke Eden Depremle İlgili Tek Bir Taziye Mesajı Bile Paylaşmamasına Tepkiler!

Türkiye, belki de gördüğümüz en büyük felaketlerden biri olan Kahramanmaraş depremiyle sarsıldı. Hep birlikte acılarımızı sarmaya çalıştığımız bu günlerde hepimiz ülke olarak büyük bir seferberlik içindeyiz.

Hem birçok ünlü isim hem de global firma takviye kuvvetlerini depremzedeler ve deprem bölgeleri için ayırmadı. Ancak bu acılı günlerde sessiz kalanlar da oldu. Mesela Netflix gibi.

Türkiye’nin en çok izlenen dijital platformlarından biri olan Netflix Türkiye, tek bir taziye açıklaması paylaşmadığı için tepki çekti.

Detaylara hep birlikte bakalım.

Gördüğümüz en büyük felaketlerden biri olan Kahramanmaraş depreminin acısını hep birlikte ülke olarak sarmaya çalışıyoruz.

Türkiye olarak tek yürek olduğumuz ve seferber olduğumuz bu günlerde hem birçok ünlü isim hem de global şirketler depremzedeler ve deprem bölgeleri için desteklerini esirgemediler.

Ancak bu acılı günlerde sessiz kalanlar da oldu. Mesela Netflix gibi.

Türkiye’nin en çok izlenen ve sevilen dijital platformlarından biri olan Netflix Türkiye, tek bir taziye mesajı paylaşmamasıyla tepki çekti.

Son paylaşımlarını 3 gün önce Twitter ve Instagram hesaplarından yapan Netflix Türkiye’nin son altı paylaşımı tepkilerle doluydu.

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu