Haber

İlk Kez Çin’de Düzenlenen Küresel Dijital Ticaret Fuarı Kapılarını Açtı

Xpeng uçan aracı, 12 Aralık 2022, Orta Çin’in doğusundaki Zhejiang eyaleti, Hangzhou’daki ilk Küresel Dijital Ticaret Fuarı’nda sergileniyor. (Fotoğraf: Xu Yu/Xinhua)

HANGZHOU, 12 Aralık (Xinhua) — İlk Küresel Dijital Ticaret Fuarı, Pazar günü doğu Çin’in doğusundaki Zhejiang eyaletinin başkenti Hangzhou’da başladı. 50’den fazla ülke ve bölgeden uluslararası kuruluş ve işletmeler, küresel dijital ticaretin güncel konularını tartışmak ve dijital ekonomide genişleme ve iş birliğini hızlandırmak için fuara katılmaya davet edildi. “Dijital Ticareti Dünyaya Bağlamak” temasıyla düzenlenen fuar, Zhejiang eyaleti kamu idaresi ve Çin Ticaret Bakanlığı tarafından ortaklaşa destekleniyor. Fuar çarşamba gününe kadar açık kalacak.

Orta Çin’in doğusundaki Zhejiang eyaleti, Hangzhou’daki ilk Küresel Dijital Ticaret Fuarı’nda sergilenen insan biçimli bir robot, 12 Aralık 2022. (Fotoğraf: Xu Yu/Xinhua)
Çin’in merkezindeki doğu Zhejiang eyaleti, Hangzhou’daki ilk Küresel Dijital Ticaret Fuarı’nda sergilenen bir akıllı teslimat aracı, 12 Aralık 2022. (Fotoğraf: Xu Yu/Xinhua)
Orta Çin’in doğusundaki Zhejiang eyaleti, Hangzhou’da düzenlenen ilk Küresel Dijital Ticaret Fuarı’nda sergilenen Akıllı Port sistemi, 12 Aralık 2022. (Fotoğraf: Xu Yu/Xinhua)
Çin’in merkezindeki doğu Zhejiang eyaleti, Hangzhou’daki ilk Küresel Dijital Ticaret Fuarı’nda sergilenen akıllı bir dijital çekim stüdyosu, 12 Aralık 2022. (Fotoğraf: Xu Yu/Xinhua)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu