Haber

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, transfer yasağını kaldırmak istediklerini söyledi.

Kayserispor Lideri Ali Çamlı, transfer yasağını kaldırıp gerekli desteği yapmak istediklerini söyledi. Taraftarlara sabırlı olmalarını tavsiye eden Önder Çamlı, “Elinde olmayan parayı harcayan esnaf iflas eder” dedi.

Kayserispor transfer yasağını kaldırıp takıma destek olmak istiyor. Kayserispor Lideri Ali Çamlı, transfer yasağının kaldırılması için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, kulübün puanını olumsuz bir duruma düşürmemeye özen gösterdiklerini söyledi. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Önder Ali Çamlı, “Bu transferin açılması yüzde yüz gerekli. Transferi açacağız derken bugüne kadar getirdiğimiz temiz noktayı girdaba sürüklemek bir yönetim değil. Kayserispor’u çok uygun bir noktaya nasıl taşıyabiliriz ve sorunsuz bir duruma getirebiliriz?” Emek ve emek harcıyoruz. Yarın transferi açtığımızı ve 10 transfer yaptığımızı hayal edin. Elinde olmayanı harcayan esnaf iflas eder. Bu gruba, bu şehrin grubuna elimizdekileri ve getirebileceklerimizi gerçekten kullanırsak sorunlar azalır. Bunu yapmaya çalışıyorum.” .

“Transferi açacağız”

Transfer yasağını açacaklarını ifade eden Ali Çamlı, “Sorunları bitirmeye çalışacağız inşallah. Hem TFF’de hem de FIFA’da analiz bekliyoruz. İnanın bunları çözmek için çok emek harcıyoruz. geçen haftalarda ailemle şehir dışındaydım ve bu telefon elimden bir dakika düşmedi.yurt dışında görev yapan bir büyükelçimiz var benim de eski bir tanıdığım orda sıkıntılı orda belge istedim kendisinden , baksın Portekiz’de dosyalar var orada arkadaşlar buluruz tanıştırırız ya az verip çok yalvarırız ya da çok veririz dilenmemeyi tercih ederim az verip çok yalvarmayı tercih ederim. ağlıyor, yalvarıyor ne olursa olsun. Ne derlerse desinler, burada işe yararsa yaparım ve bu benden bir şey eksiltmez.” – KAYSERİ

haber-dalaman.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu