Yaşam

“Bosphorus Trio” Yapı Kredi bomontiada’da “HAPPENIN’ With You” konser serisine konuk oluyor

Yapı Kredi bomontiada “HAPPENIN’ With You” konser serisi, 2 Mayıs Salı günü üç genç sanatçıdan oluşan “Bosphorus Trio”ya ev sahipliği yapacak. 3 Mayıs Çarşamba günü saat 20.30’da TuzBiber komedyenlerinin 15’er dakika sahne aldığı 6 parçalık gösteri b sahnesinde olacak.

Yapı Kredi bomontiada, Duende Global’in katkılarıyla “B-sahne”yi seslendirdi. seninle OLUYORKonser serisine yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan konserler, klasik trio repertuarının yanı sıra Türk bestecilerin de önemli eserlerinden oluşuyor. Boğaz Üçlüsü ile devam eder. Keman, çello ve piyano için yazılmış geniş oda müziği repertuarına yeni bir soluk getirmek için bir merkeze geldi. Özgecan Günöz, Çağlayan ÇetinVe Özgür Ünaldıkonserde WA Mozart’ın KV 502 numaralı piyano üçlüsünü ve Rus besteci A. Arensky’nin 1 numaralı piyano üçlüsünü seslendirecek.

İletken ve besteci Murat Cem OrhanKonser boyunca klasik müziğin dönemsel özellikleri, bestecileri ve çalgılarla ilgili hikayeleri, dinleyiciler ve sanatçılar arasında samimi ve keyifli bir sohbet ortamı oluşturacak.

Yapı Kredi bomontiada b-sahne, 3 Mayıs Çarşamba 20.30İçinde , bağımsız bir komedyen bir konuyu gündeme getirdi. Tuz biber’Türkiye’nin en güzel komedyenlerinden 6’sının 15’er dakika boyunca sahne aldığı “Tuz Biber 6” şovun sunuculuğunu yapacak.

Etkinlik biletleri Mobilet’ten temin edilebilir. 18 yaş sınırı vardır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

aksekiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu